Content-Creation

Logo content Creation - marketing dla przemysłu z zębatkami.

Usługi

Video / Animacje

Otoczka audiowizualna w strategii marketingowej

W czasach pełnej digitalizacji sam przekaz słowny już nie wystarczy. Video marketing został dumnie nazwany przyszłością marketingu internetowego – klienci coraz częściej kupują oczami, a ciekawe i dopracowane filmy oraz animacje stanowią skuteczne narzędzie sprzedaży. Video marketing na dobre wpisał się w czołówkę najskuteczniejszych form reklamy. W pełni rozumiemy ten trend, dlatego mocno skupiamy się na rozwijaniu usług video w naszej Agencji. Tworzymy zaawansowane animacje i filmy promocyjne, które przekładają się na wymierne korzyści dla firmy.

Video marketing dla firm przemysłowych

Zajmujemy się różnymi formami video contentu, w tym:

Video content pozwala w przystępny sposób zaprezentować produkty i usługi firmy

Pokazują, jak produkty sprawdzają się w codziennym użytkowaniu

Są najczęściej wyszukiwane w sieci. Klienci szukają praktycznych wskazówek, więc prezentując takie treści, budujesz pozycję eksperta

Funkcjonowanie firm od środka, reportaże z targów i wystaw, wywiady oraz streamingi wydarzeń

Ikona przedstawiająca listę punktowaną w pomarańczowym okręgu.

Produkcja filmów promocyjnych spójna z brandingiem

Dzięki kompleksowemu podejściu do obsługi nasze strategie marketingowe w pełni uwzględniają branding firmy i ich linię graficzną. Niezależnie od tego czy odpowiadamy za pełną obsługę marketingową, czy tylko za jej część, możesz być pewien, że materiały przez nas wyprodukowane będą spójne z przyjętym wizerunkiem marki i stanowiły jej integralną część.

Kompleksowość naszych usług zawiera pisanie dedykowanych scenariuszy, wizyty robocze, dedykowaną muzykę, audiodeskrypcję, usługi lektorów polskich i anglojęzycznych, a także tworzenie formatów zarówno do sieci, jak i do TV. Wybierając nasze usługi, możesz być pewien, że otrzymasz content na najwyższym poziomie i zgodny z najnowszymi trendami w branży.

Zamów