Content-Creation

Content Creation

O Agencji

Kim jesteśmy?

Świadczymy usługi marketingowe w branżach przemysłowych. W naszej pracy korzystamy z nowoczesnych narzędzi analitycznych oraz marketing automation. Potrafimy dostosować komunikację marketingową do każdego produktu i sprzedać to, co teoretycznie jest “niesprzedawalne”. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tak zaawansowanych technologicznie branżach jak: medycyna, przemysł drzewny i budowlany, elektronika czy technologia VR.

Na marketing firm przemysłowych składa się wiele osobnych działań, a żeby jako całość były spójne i skuteczne, nasi specjaliści współpracują ze sobą w jednym miejscu. Takim sposobem jako zgrany zespół dostarczamy kompleksowych usług marketingowych i od początku do końca wiemy, jaki chcemy osiągnąć efekt. Tak pracuje Agencja Marketingowa Content Creation z Lublina

CEO agencji marketingowej, która specjalizuje się w marketingu dla przemysłu - Content Creation.

Content Creation w liczbach

Nasza filozofia

Tworząc Content Creation starałem się połączyć swoją praktyczną wiedzę techniczną z doświadczeniem marketingowym. Przez lata pracy w firmach przemysłowych przekonałem się, że na polskim rynku nie ma żadnej agencji wykwalifikowanej w obsłudze branż specjalistycznych. Budownictwo, przemysł stalowy czy branża drzewna są zagadnieniami na tyle unikalnymi, że nie da się tego robić z doskoku, czy przy okazji.

Dlatego w Content Creation postawiliśmy na maksymalną koncentrację na tym sektorze. Jesteśmy jedyną w kraju agencją, która obsługuje tylko firmy przemysłowe. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę inżynierów i doktorów nauk, która zapewnia nam niezbędne know-how. Grono naszych Klientów stale się powiększa, co utwierdza mnie w przekonaniu, że droga rozwoju, którą wybraliśmy, była tą właściwą. Jeśli Państwo również szukacie partnera w biznesie, który rozumie Was i specyfikę Waszego rynku to zapraszam do kontaktu.

Z poważaniem

Piotr - podpis.

Aplikuj

Dołącz CV:
Scroll to Top