Content-Creation

Usługi

Internacjonalizacja

Czym jest audyt internacjonalizacja

Internacjonalizacja to biznes ponad granicami.

Internacjonalizacja jest procesem przekształcania przedsiębiorstwa krajowego w międzynarodowe. Za internacjonalizacją przedsiębiorstwa stoi każdy rodzaj działalności gospodarczej podejmowanej poza terenem kraju, w którym firma ma swoją siedzibę. 

Internacjonalizacja obejmuje działalność za granicą jak i tę z partnerami zagranicznymi. Niesie za sobą szereg zalet i korzyści dla Twojej firmy. Pozwala na rozwój sieci i kontaktów biznesowych na rynku międzynarodowym oraz relacji z partnerami z innych krajów. Dzięki zaangażowaniu przedsiębiorstwa na arenie międzynarodowej oraz bezpośrednią współpracę z klientami zagranicznymi osiągasz przewagę nad konkurencją. 

Wprowadzenie na nowe i atrakcyjne rynki zagraniczne produktów lub usług Twojej firmy, daje szansę na rozwój działalności i wypracowywanie wyższych zysków. Uzyskujesz dostęp do informacji na temat danego rynku zagranicznego, poszerzasz swoją wiedzę, rozwijasz umiejętności oraz doświadczenie międzynarodowe. 

Ikona przedstawiająca listę punktowaną w pomarańczowym okręgu.

Kto może zgłosić się do programu “Internacjonalizacja MŚP”?

O dofinansowanie mogą ubiegać się wyłącznie małe i średnie przedsiębiorstwa działające na terytorium Polski Wschodniej (województwo warmińsko-mazurskie, podlaskie, świętokrzyskie, lubelskie, podkarpackie) z potwierdzonym wpisem do odpowiedniego rejestru.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą mikro, zatrudniasz mniej niż 10 pracowników, małym (mniej niż 50 pracowników) lub średnim (mniej niż 250 pracowników) ten program jest właśnie dla Ciebie. Do programu zgłosić się może firma, która chce ze swoim produktem lub usługą wejść na rynki zagraniczne i tym samym zwiększyć możliwości dotychczasowego eksportu. To wszystko jest możliwe poprzez pozyskanie dotacji unijnych.

Jakie wymagania musisz spełnić, żeby się zgłosić

Musisz być mikro, małym lub średnim przedsiębiorcą prowadzącym działalność gospodarczą na terytorium Polski Wschodniej, potwierdzoną wpisem do odpowiedniego rejestru.

Musisz posiadać produkt, który jest atrakcyjnym i innowacyjnym wyrobem lub usługą, posiadający potencjał do wprowadzenia na co najmniej jednym rynku zagranicznym. Musisz wypełnić wniosek i formularz online w odpowiednim terminie oraz zgromadzić niezbędne dokumenty.

Po spełnieniu wszystkich wymagań nie pozostaje nic innego jak czekać na kwalifikacje projektu przez Komisję Oceny Projektów.

Grafika przedstawiająca dłoń i świecącą żarówkę w pomarańczowym okręgu.

Co możemy zrobić dla Ciebie

Opracujemy strategię działań marketingowych dla Twojej firmy.

Posiadamy doświadczenie w świadczeniu usług oraz wprowadzaniu produktów na rynkach zagranicznych. W naszej pracy korzystamy z nowoczesnych narzędzi marketingowych, analitycznych i promocyjnych. Nasza kadra to specjaliści marketingu przemysłowego z wieloletnim doświadczeniem w tym obszarze. 

Jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie pełen plan marketingowy wdrożenia Twojej usługi lub produktu na dowolnym rynku zagranicznym. Otrzymasz kompletny opis naszych usług, terminy ich realizacji oraz całkowity koszt jaki obejmują nasze działania.  

Możesz liczyć na m.in.: 

 • wskazanie wydarzeń targowych oraz wystaw branżowych,
 • wskazanie kierunków misji gospodarczych,
 • oszacowanie budżetu działań promocyjnych towarzyszących przygotowaniu do wdrażania nowego modelu biznesowego,
 • analizę rynku i konkurencji zagranicznej,
 • przygotowanie lejka sprzedażowego,
 • przygotowanie strategii prowadzenia kampanii w sieci Google Ads na rynki zagraniczne,
 • przygotowanie proponowanego layoutu i kreacji w reklamach display,
 • przygotowanie strategii pozycjonowania SEO w wyszukiwarkach,
 • przygotowanie strategii reklamowej w prasie drukowanej na rynek zagraniczny,
 • przygotowanie propozycji tekstów reklamowych do kampanii tekstowych w wyszukiwarkach,
 • przygotowanie reklam graficznych oraz artykułów sponsorowanych,
 • przygotowanie filmów promocyjnych.

Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie, dobierając narzędzia idealne dla wsparcia Twojego biznesplanu. Nasze rozwiązania z powodzeniem sprawdzają się na ponad 40 rynkach całego świata, i nie jest to nasze ostatnie słowo! 🙂

Poproś o wycenę

Scroll to Top