Content-Creation

Usługi

E-Mail Marketing

Na czym polega e-mail marketing?

E-mail marketing to jedna z najpopularniejszych form marketingu bezpośredniego. Polega na zbiorczej wysyłce wiadomości mailowych do określonych baz odbiorców podzielonych ze względu na branże, lokalizacje lub wielkość przedsiębiorstwa. Mailingi mają na celu przesłanie wiadomości o nowym produkcie, zmianie oferty lub informacji o promocjach, lub wyprzedażach. Rzadziej stosuje się je jako forma komunikowania zmian wewnątrz firmy. 

Mailing powinien mieć przemyślaną, krótką formę bez zbędnych elementów, które mogłyby, by odwrócić uwagę odbiorcy. Zazwyczaj interesuje nas konkretne działanie, jakie powinien wykonać odbiorca wiadomości po jej przeczytaniu: wypełnienie formularza, pobranie pliku, zakup. 

Na rynku dostępnych jest kilkanaście różnych programów do tworzenia mailingów i newsletterów. W Content Creation korzystamy głównie z programu Get Response, który gwarantuje największą skuteczność dostarczania maili. Pracujemy również na systemach autorskich naszych Klientów. 

Grafika przedstawiająca dłoń i świecącą żarówkę w pomarańczowym okręgu.

Jakie działania mieszczą się w usługach e-mail marketingu?

Wysłanie wiadomości do określonej bazy to tak naprawdę etap końcowy naszej pracy. Zakres działań, które powinna wykonać Agencja w ramach świadczenia usług e-mail marketingu jest o wiele szerszy. Do naszych zadań należy dbanie o bazy danych (ich uzupełnianie i aktualizacja), tworzenie contentu, programowanie szablonów newsletterowych, planowanie wysyłek, raportowanie oraz wyciąganie wniosków z efektów działań. Na końcu, stała poprawa wyników pod kątem współczynnika dostarczania korespondencji oraz procentu ich otwarć i interakcji użytkowników z treściami.

Ikona - prezent w kolorze czarnym, umieszczony w pomarańczowym okręgu.

Możliwości newsletterów

Obecnie świadczmy usługi e-mail marketingowe dla kilkunastu Klientów. Nasze treści co miesiąc dostarczane są do kilkudziesięciu tysięcy odbiorców na całym świecie. Tworzymy treści w językach: polskim, niemiecki, angielskim, francuskim czy rosyjskim. Dzięki naszym działaniom Klienci utrzymują regularny kontakt ze swoimi kontrahentami. Mogą przesyłać im atrakcyjne oferty handlowe, informować o zmianach w strukturach firmy, zapraszać na stoiska targowe na wydarzeniach, w których biorą udział. Skorzystaj z naszego doświadczenia i stale rozwijaj swoją sieć kontaktów.

Zamów

Scroll to Top