Content-Creation

Usługi

Budowa stron i sklepów internetowych

Dlaczego Twój biznes nie może obejść się bez
dobrze funkcjonującej witryny internetowej?

Współczesne realia są takie, że jeżeli nie ma Cię w internecie to nie istniejesz. Dlatego jeżeli jesteś przedsiębiorcą musisz zadbać o swoją obecność w sieci, ale także o to, żeby ta obecność dawała Twojej firmie renomę i zapewniała jak najlepszą reputację. Bez rozpoznawalności i dobrej opinii nie ma szans na udany biznes w czasach, kiedy większość z nas funkcjonuje w dużej mierze online.

Ludzie chcą wiedzieć, od kogo kupują produkty i usługi. Dlatego na 99% sprawdzą w internecie kim jesteś, jak się prezentujesz oraz jakie masz opinie wśród konsumentów. Dobrze zaprojektowana i właściwie prowadzona firmowa witryna wzbudza zaufanie internautów i pokazuje Twoim potencjalnym klientom, że biznes jest profesjonalny, a firma dba o każdy szczegół swojej działalności.

Strona internetowa przedsiębiorstwa powinna być nowoczesna, pasować stylistycznie do Twojej branży i do tego, kim są Twoi potencjalni klienci. Powinna być również przejrzysta, aby każdy znalazł tu informacje, których poszukuje.

Rysunek koszyka z symbolem akceptacji w pomarańczowym kółku.

Jesteś sprzedawcą?
Postaw na dobrze funkcjonujący sklep internetowy!

Rynek e-commerce jest coraz większy, z każdym rokiem więcej osób korzysta z opcji zakupów przez internet. Skok zainteresowania ofertą sklepów internetowych nastąpił w czasie lockdownu. Ludzie, mając ograniczoną możliwość poruszania się w przestrzeni publicznej nauczyli się kupowania potrzebnych im produktów w sieci. Klienci raz przekonani o wygodzie kupowania w internecie dużo chętniej korzystają z tej ewentualności. Dlatego nie może zabraknąć twojej oferty sprzedażowej tam, gdzie są obecni Twoi potencjalni klienci – czyli online.

Możesz liczyć na nasz profesjonalny dział informatyczny, który zapewni Ci zbudowanie takiego sklepu, wsparcie techniczne, a także  doradzi jaki system będzie dla Ciebie najlepszy. Woocommerce, PrestaShop a może Shopify albo Shoper? Ty nie musisz tego wiedzieć, robimy to za Ciebie. 

Przycisk na stronie, który przedstawia zarys monitora komputerowego i smartfona w pomarańczowym kółku.

Co możemy dla Ciebie zrobić w zakresie
budowy strony internetowej lub sklepu e-commerce?

Nasi specjaliści od informatyki, którzy na budowie stron i sklepów internetowych znają się doskonale, gwarantują Ci, że Twoja witryna będzie:

 • responsywna,
 • szybka,
 • posiadać estetyczny wygląd,
 • brać pod uwagę branding Twojego biznesu,
 • odpowiadać treścią i konstrukcją wymaganiom Twoich potencjalnych klientów,
 • oferować odwiedzającym łatwą nawigację i dostęp do informacji, których poszukują,
 • spełniać wymogi przepisów prawa pod względem odpowiedniego regulaminu, polityki prywatności i polityki cookies,
 • w przypadku strony e-commerce – będzie gwarantować sprawne przeglądanie produktów i wygodny oraz szybki proces realizacji zakupów, łącznie z wysyłaniem do kupujących automatycznie generowanych e-maili informujących o zmianach w statusie zamówienia.

Jeśli chodzi o witryny internetowe, które budujemy dla naszych Klientów to powstają one w oparciu o klasyczny CMS, jakim jest WordPress. Jest to znakomite rozwiązanie, gdyż bardzo duża ilość jego użytkowników zapewnia łatwy dostęp do aktualizacji i wtyczek – cała strona jest nie tylko ładna i wygodna w nawigacji po stronie użytkownika, ale także prosta w obsłudze i przyjazna w konserwacji.

Projekt graficzny strony będzie przygotowany zgodnie z Twoim życzeniem i na każdym etapie współpracy będziesz w stałym kontakcie z naszym zespołem.

Sklepy internetowe stawiamy na platformach:

 • Woocommerce
 • Shoper 
 • PrestaShop
 • Shopify

Wybór platformy zależy od rozmiaru sklepu, preferencji naszych Klientów oraz specyfiki oferty sprzedażowej.

Jeśli chodzi o sklepy internetowe to kluczowe jest to, żeby od strony administratora były one łatwe w zarządzaniu. Warto móc w prosty sposób dodawać produkty, modyfikować ich ceny, automatyzować stany magazynowe, czy ukrywać okresowo niektóre rzeczy w ofercie.

Dobrze też skonfigurować swój sklep ze sprawnym programem księgowym – to jest wręcz niezbędne przy dużej ilości zakupów i rozliczeń z klientami.

Wszystkie te warunki spełniają sprawdzone, wyżej wymienione platformy e-commerce. Ze względu na to, że są powszechnie używane – ich interfejsy są dopracowane i istnieje wiele alternatyw jeżeli chodzi o kompatybilne oprogramowanie.

Rysunek zygzaka strzałki, która wskazuje prawą górną krawędź - symbolizuje wzrost statystyk.

Co zyskasz wybierając naszą ofertę?

Zyskasz wiedzę i doświadczenie grafików, programistów i specjalistów od tworzenia treści na strony www, którzy na swoim koncie mają dziesiątki świetnie działających witryn i sklepów. Profesjonaliści pomyślą o wszystkich składowych, które trzeba wziąć pod uwagę, aby strona wyświetlała się prawidłowo również na urządzeniach mobilnych, była łatwa i przejrzysta w obsłudze, odpowiadała charakterowi Twojej specyficznej branży, spełniała wszystkie prawne wymogi, a także była tak skonfigurowana, by wszystkie etapy kontaktu z klientem i sprzedaży przebiegały gładko i w sposób marketingowo korzystny dla Twojego biznesu.

Taka witryna firmowa będzie zarabiać. I to jest największa korzyść, jaką przynosi inwestycja w porządną stronę www, czy sklep e-commerce.

Jeśli interesuje Cię to, co proponujemy – możesz zacząć współpracę z Content Creation od zamówienia audytu swojej istniejącej witryny firmowej. Przeanalizujemy to, jak działa strona czy sklep na ten dany moment oraz co można zmienić i usprawnić.

Przedstawimy Ci pełny raport z audytu i gwarantujemy, że propozycje, które Ci przedstawimy skutecznie poprawią widoczność Twojej firmy w sieci oraz jej rozpoznawalność. Zachęcamy do kontaktu, jeśli jesteś zainteresowany inwestycją w profesjonalną witrynę lub sklep e-commerce!

Zamów

Scroll to Top