Content-Creation

Usługi

Social Media

Social Media - czym właściwie są?

Media społecznościowe od kilkunastu lat systematycznie zyskują na znaczeniu pod kątem bezpośredniego kontaktu na linii firma-firma lub firma-klient. Obecnie dostępnych jest kilka najważniejszych portali społecznościowych sprofilowanych pod różne cele i odbiorców. Dobór odpowiednich social mediów dla Twojej firmy jest niezwykle istotny pod kątem sposobu komunikacji i samych celów, które chcesz realizować na swoim profilu.

Facebook jest najpopularniejszym i jednym z pierwszych portali społecznościowych. Posiada mocno rozbudowany moduł reklamowy zbliżony do Google ADS. Dodatkowo z menadżera reklam na Facebooku możesz planować kampanie na Instagramie (który również należy do Facebooka).

Linkedin z kolei stworzony został przede wszystkim dla realizacji celów biznesowych. Pozwala wyszukiwać pracowników określonego szczebla danej branży. Linkedin również posiada wbudowany moduł reklamowy, chociaż nie jest on tak rozbudowany jak ten oferowany przez Facebooka, a same reklamy są droższe niż u konkurencji.

Na popularności ciągle zyskuje Tik Tok (głównie młodzież) i Pinterest (portal skupiony na grafikach, skierowany do ludzi szukających inspiracji). Za nimi jest Twitter (z niego korzystają głównie politycy, dziennikarze i sportowcy) i Snapchat (tendencja spadkowa).

Grafika przedstawiająca dłoń i świecącą żarówkę w pomarańczowym okręgu.

Co możemy dla ciebie zrobić?

W Content Creation zajmujemy się kompleksową obsługą social mediów. Tworzymy treści graficzne, teksty merytoryczne, materiały filmowe oraz kompleksowe kampanie reklamowe. Z powodzeniem obsługujemy fanpage na Facebooku, Instagramie, Linkedinie czy YouTubie. Prowadzimy komunikację w języku polskim, angielskim i niemieckim. W naszym zespole posiadamy copywriterów, grafików i specjalistów od kampanii ADS. Dlatego nasze działania są tak skuteczne.

Rozpoczęcie świadczenia usług poprzedza kompleksowy raport z dotychczasowej obecności w social mediach naszego klienta oraz jego bezpośredniej konkurencji. Dzięki temu jesteśmy w stanie skutecznie planować nasze działania oraz mierzyć ich efekty. Nasza praca jest zawsze mocno powiązana ze sposobem komunikowania na zewnątrz danej firmy oraz jej brandem.

To wszystko owocuje wzmocnieniem wizerunku firmy, poszerzeniem grupy odbiorców i na końcu zwiększeniem obrotów. Social media to w tym momencie obowiązkowy obszar, w którym musi być obecna Twoja firma. Klienci muszą stale obcować z Twoim brandem w taki sposób, żeby zaczęli się z nim utożsamiać. A my potrafimy tego dokonać. 

Zamów

Scroll to Top