Content-Creation

Usługi

Pozycjonowanie organiczne witryny - SEO

SEO - czym jest ?

Nawet najlepsza i najciekawsza strona internetowa nie będzie spełniała swojego zadania bez odpowiedniej opieki. Pozycjonowanie organiczne to cały zestaw prac programistycznych i copywriterskich, zarówno na witrynie jak i poza nią, które w ostatecznym rozrachunku powinny przełożyć się na lepszą widoczność strony w internecie na kluczowych dla nas frazach. SEO to niezwykle ciężka gałąź marketingu, która wymaga olbrzymiej wiedzy, doświadczenia oraz czasu. Skuteczne pozycjonowanie organiczne witryny powinno się przełożyć na zwiększony ruch na stronę z bezpłatnych (organicznych) wyników wyszukiwania. Taki ruch jest o wiele lepszy jakościowo i w dłuższej perspektywie tańszy do wygenerowania. 

 

Niestety praktyka nie jest tak prosta jak teoria. Algorytm Google jest cały czas zmieniany, a raz dobrze wykonana praca nie gwarantuje stałego efektu. Nad stroną należy cały czas pracować, uzupełniać content, dodawać słowa kluczowe, tworzyć odpowiednie meta opisy i pozyskiwać wartościowe linki z innych domen. Żeby w kompetentny sposób realizować te zadania, należy posiadać nie tylko gruntowną wiedzę popartą doświadczeniem, ale także mieć dostęp do odpowiednich programów do analizy SEO. 

 

Od wielu lat Content Creation zajmuje się poprawieniem widoczności strony swoich Klientów. Posiadamy wykwalifikowanych analityków, programistów i copywriterów. Współpracujemy także z domami mediowymi i grupami medialnymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie regularnie pozyskiwać linki wysokiej jakości. Nasza praca opiera się na ciągłej analizie prac, do których masz nieograniczony dostęp. Wiesz, za co płacisz i jaki przynosi to efekt. 

Zamów

Scroll to Top