fbpx

Unamo

folder_openBaza wiedzy

Monitoring sieci z Unamo

Unamo jest narzędziem marketingowym, które ułatwia śledzić tematy związane z Twoją branżą, wyszukiwać, a następnie chronić wizerunek Twojej marki w mediach społecznościowych. Z pomocą Unamo możesz również łatwiej dotrzeć do potencjalnych klientów, co w efekcie może zaowocować pożądanymi konwersjami.

Zalety Unamo:

  • Śledzenie tematów, w których aktywna jest Twoja konkurencja, oraz poznanie opinii o niej.
  • Korzystanie z usług influencerów lub poszukiwanie takich, którzy pomogą w promocji Twojej marki. Z pomocą Unamo dowiesz się o nich więcej.
  • Śledzenie tematów związanych z Twoją marką w Internecie oraz popularnych social mediach (Facebook, Instagram).
  • Łatwe wyszukiwanie opinii na temat Twojej marki, dzięki czemu będziesz mógł szybko reagować na negatywne opinie i chronić reputację swojej marki.
  • Pozwala dowiedzieć się więcej o klientach, ich potrzebach czy ograniczeniach.
  • Dzięki niemu możesz dotrzeć do nowych klientów, poprzez wyszukiwanie tematów związanych z Twoją marką w social mediach i przedstawienie im swojej oferty.
  • Znaleźć użytkowników na social mediach, którzy najczęściej wypowiadają się o Twojej marce lub na tematy z nią związane.

Dotrzyj do klientów, którzy Cię szukają

Ludzie coraz częściej poszukują informacji o produktach i usługach w social mediach. Dzięki Unamo możesz z łatwością dotrzeć do ludzi zainteresowanych Twoim produktem, bądź usługą i zaoferować im ją. Im szybciej zareagujesz, tym bardziej prawdopodobne jest, że klient wybierze Twoją ofertę, a nie konkurencji.

Zadbaj o pozytywną opinię dla swojej marki

Odnajdź pozytywne opinie o swojej firmie i zaproś ponownie zadowolonych klientów do skorzystania z oferty. Dbaj o pozytywny wizerunek i spraw, by klienci ponownie wracali na Twoją stronę. Twój sklep notuje spadki konwersji? Być może pojawiła się konkurencja, która skuteczniej dociera do użytkowników, którzy dotychczas byli Twoimi klientami. Przeanalizuj konkurencję, wyciągi wnioski, a także popraw swoją ofertę. Negatywne lub fałszywe opinie odstraszają potencjalnych klientów. Unamo ułatwi znaleźć Ci, takie treści, a Ty będziesz mógł szybko zareagować, adekwatnie do sytuacji.

Dlaczego warto korzystać z Unamo

Samodzielne wyszukiwanie opinii czy tematów związanych z własną marką, może być czasochłonne, a także niewystarczająco skuteczne. Za pomocą Unamo łatwo znajdziesz komentarze związane z interesującymi Cię treściami. Choć samo narzędzie nie jest darmowe, to oferowane przez nie możliwości rekompensują jego cenę.

Tags: , , ,

Powiązane posty

Menu