fbpx

Pakiety marketingowe

Znając różnorodność potrzeb naszych klientów, przygotowaliśmy pakiety usług marketingowych dostosowane do ich potrzeb i oczekiwań. Pakiety różnią się zakresem usług oraz wariantami cenowymi, są dostosowane do potrzeb małych, średnich i dużych firm. Ceny pakietów są cenami minimalnymi i mogą różnić się w zależności od indywidualnych potrzeb dodatkowych. Cena usług dodatkowych podlega wycenie i jest indywidualna w zależności od potrzeb klientów.

  • Dla nowych, małych oraz lokalnych firm, które potrzebują promocji w internecie i mediach społecznościowych, proponujemy pakiety „Basic” oraz „Bronze”.
  • Dla średnich firm z doświadczeniem w swojej branży, polecamy pakiety w segmencie „Silver”. Zawierają one rozszerzony zakres usług pakietów „Bronze” oraz większy zakres usługi (np. prowadzenie profilu na LinkedIn w pakiecie social media).
  • Pakiety „Gold” skomponowaliśmy z myślą o dużych firmach i biznesach, które chcą szybko dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych klientów.

Wybierz pakiety, które najlepiej będą pasować do Twojej działalności lub skontaktuj się z nami, a doradzimy Ci w wyborze najlepszych usług.

Menu