fbpx

Brand24

folder_openBaza wiedzy

Monitoring z Brand24

Jednym z najpopularniejszych narzędzi do monitoringu treści w Internecie, które związane są z Twoją branżą i marką, jest Brand24. Pozwala na śledzenie treści w portalach społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter) oraz informacyjnych, forach, blogach, a także wielu różnych typach stron, na których publikowane są treści, recenzje czy opinie. Z pomocą Brand24, lepiej poznasz swoją konkurencję, oczekiwania potencjalnych klientów, opinie o własnej ofercie, a także ofertę konkurencji. 

Dzięki Brand24 z łatwością:

  • Będziesz mógł śledzić dyskusje, które dotyczą Twojej marki i branży.
  • Sprawdzisz skuteczność prowadzonych przez Ciebie kampanii marketingowych. Przejrzysz słowa kluczowe i hashtagi związane z Twoją branżą, a także nazwę swojej marki. 
  • Zadbasz o wizerunek swojej firmy. Będziesz mógł śledzić pozytywne i negatywne komentarze na jej temat. Łatwiej i szybciej wyszukasz w Internecie i mediach społecznościowych treści, które mogą szkodzić opinii marki, dzięki czemu możesz szybciej na nie zareagować.
  • Zwiększysz ilość zawartych konwersji. Z pomocą tego narzędzia, łatwiej dotrzesz do osób, które poszukują produktów lub usług, jakie oferujesz. 
  • Łatwiej znajdziesz influencerów, z których pomocą skuteczniej wypromujesz swoją markę. Dowiesz się więcej o zakresie i skuteczności prowadzonych przez nich promocji, a także łatwiej ocenisz jakość prowadzonych przez nich kampanii dla Twojej marki.

Oferta Brand24

Brand24 dostępny jest w czterech pakietach, które można dobrać do potrzeb swojej działalności, a także 14-dniowy testowy okres próbny.

  • Personal Plus skierowany do małych marek, blogów, czyli śledzenia ogólnych tematów. Ograniczony do czterech zwrotów kluczowych.
  • Professional Premium jest idealny dla średnich firm lub agencji marketingowych. Ograniczony do 10 zwrotów kluczowych.
  • Professional Business pakiet skierowany dla dużych firm i agencji marketingowych, które poszukują zaawansowanego narzędzia do monitorowania treści w Internecie. Pakiet ograniczony do 30 zwrotów kluczowych, który posiada przydzielonego konsultanta, który pomaga w projektach.
  • Professional Max pakiet stworzony z myślą o najbardziej wymagających klientach. Docenią największe agencje marketingowe, przedsiębiorstwa i ogólnie marki, które osiągnęły duży sukces i sięgają po więcej. Pakiet ograniczony jest o 90 zwrotów kluczowych oraz posiada przydzielonego konsultanta, który pomaga w projektach.

Dlaczego warto wybrać Brand24

Nie bez powodu duże firmy wybierają Brand24 do monitoringu Internetu i portali społecznościowych. Oprogramowanie charakteryzuje się prostym, intuicyjnym interfejsem i olbrzymią funkcjonalnością, którą doceniają marketingowcy, a także specjaliści SEO. Skuteczność polskiego oprogramowania webowego Brand24 potwierdza jej użycie przez wiele znanych firm z całego świata, m.in. Intel, Leroy Merlin, Uber, Vichy, GlaxoSmithKline, Soundbrenner, Kubota czy też Zortrax. Samo narzędzie nie należy do najtańszych, ponieważ w niższej cenie podobne możliwości zaoferuje nam również Unamo. Jednak w przypadku Brand24 mamy pewność, że otrzymujemy narzędzie najwyższej jakości.

Tags: , ,

Powiązane posty

Menu